Pokrowce, etui, futerały do Sony Xperia

Pokrowce, etui, futerały do Sony Xperia w tym m.in. etui Xperia XA.

W naszej ofercie mogą Państwo wybrać najlepszej jakości etui Sony Xperia. Wśród dostępnych modeli jest na przykład dwuczęściowe etui Sony Xperia, które perfekcyjnie chroni telefon, a zarazem bardzo dobrze się prezentuje. Ze względu na to, że futerał ten posiada wycięcia na wszystkie przyciski, jest on niezwykle funkcjonalny, zapewniający wygodne użytkowanie smartfona. Ponadto etui Sony Xperia ma wszystkie te wcięcia, które idealnie pasują do wybranego modelu telefonu, jak również posiada rant ochronny dla ekranu. Wszystkie te walory sprawiają, że telefon jest doskonale chroniony, w tym również w razie upadku.
Etui sony Xperia, które prezentujemy, to również to dwuczęściowe, wykonane z aluminium. Jest to nie tylko doskonała ochrona, ale również i niebywała elegancja. Producent pomyślał tutaj o wszystkim. Mamy bowiem aluminiową ramkę, która jest wewnątrz wyłożona zamszem, który chroni telefon. Jednak na tym innowacyjnych rozwiązań nie koniec – w ramce są wbudowane aluminiowe przyciski, by korzystanie ze smartfona było tak samo wygodne, jak bez etui. Aluminiowe pokrowce Sony Xperia perfekcyjnie chronią telefon z każdej strony, w tym nawet soczewkę aparatu.
Dostępne pokrowce Sony Xperia to również te modele, które są wykonane z silikonu. Jak warto zauważyć, futerały te mają grubość tylko 0,3 milimetra, co sprawia, że użytkowanie telefonu jest bardzo wygodne i w dalszym ciągu może się on zmieścić w kieszeni. Futerały tego typu wyróżniają się mikro wypustkami, które znajdują się w wewnętrznej części plecków. Dzięki nim nie musimy się martwić o to, że podczas użytkowania telefonu pojawią się nieestetyczne „mokre” plamy. Futerały są wykonane z materiałów najwyższej jakości, toteż nie zużywają się podczas użytkowania.

etui, futerały, pokrowce Jest 123 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 123 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 123 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE