Szkła hartowane na LCD Lenovo

Jeśli poszukują Państwo skutecznej ochrony dla swojego smartfona, warto zdecydować się na szkła hartowane na lcd Lenovo, które są dostępne w naszej ofercie. Mogą się Państwo przekonać o tym, że szkła hartowane na lcd Lenovo sprawdzą się doskonale w codziennym użytkowaniu, spełniając wszelkie oczekiwania, tak pod względem praktycznym, jak i estetycznym. Przechodząc do konkretów, warto wspomnieć o tym, że szkła hartowane na lcd Lenovo są pokryte powłoką hydrofobową, która sprawia, że woda nie przylega do powierzchni szkła. Ponadto szkło hartowane Lenovo jest pokryte warstwą oleofobową, co powoduje, że urządzenie jest lepiej chronione przed kurzem i tłuszczem, więc poprawia się estetyka tak szkła, jak i telefonu.
Warto również wspomnieć o tym, że szkło hartowane Lenovo, które proponujemy jest wyjątkowo cienkie. Standardem jest grubość na poziomie 0,3 mm, ale mamy również w ofercie szkło hartowane Lenovo o grubości 2.5 D. Tak cienka powłoka ochronna znacznie ułatwia korzystanie ze smartfona, tym bardziej, że szkło hartowane Lenovo nie zmienia parametrów ekranu. Szkło hartowane na telefon marki Lenovo wykazuje również wysokie parametry wytrzymałościowe 9H. Ta właściwość nie jest bez znaczenia, gdyż to właśnie ona informuje o tym, że szkło hartowane Lenovo jest praktycznie niezniszczalne. Jest to więc zakup na wiele długich lat.
Prezentujemy także folie Lenovo, które są jeszcze cieńsze od szkła hartowanego. Ponadto bardzo łatwo się je aplikuje, co sprawia, że folie Lenovo znajdują swoich entuzjastów. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie takie folie, które wykazują się najlepszymi parametrami, co sprawia, że są one bardziej wytrzymałe i trwałe od standardowych folii na telefon dostępnych na rynku.

folie, szkła hartowane na LCD  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE