Akcesoria HTC

Akcesoria HTC znajdujące się w naszej bogatej ofercie to wysokiej klasy produkty, które cechują się dużą trwałością podczas użytkowania. Są pomysłowymi atrybutami, które zapewniają duży komfort i wygodę z korzystania z telefonó komórkowych oraz innych urządzeń. Są przystosowane do użytkowania ich podczas jazdy samochodem, co sprawia, że zawsze i wszędzie można być mobilnym.
Akcesoria HTC wychodzą naprzeciw dzisiejszym oczekiwaniom. Obecnie zależy nam by zawsze i wszędzie być w kontakcie. Często jest to element naszej pracy. Dlatego nawet podczas podróżowania samochodem jesteśmy zobowiązani prowadzić ważne, służbowe rozmowy. Wszelkiego rodzaju uchwyty samochodowe dają taką możliwość. Pozwala to na bezpieczne przemieszczanie się i prowadzenie konwersacji równocześnie. Ponadto, akcesoria HTC służą nie tylko do telefonów komórkowych lecz także i do innych urządzeń, jak np.: nawigacja. Uchwyty są przystosowane do montażu na szybie lub w innym miejscu w samochodzie. Umiejscowione w nim urządzenie jest unieruchomione a przez to i zabezpieczone przed urazami mechanicznymi.
Wszystko, co dzisiaj sobie cenimy to czynienie naszego życia łatwiejszym. Nasza oferta jest skierowana do ludzi, którzy pragną żyć łatwiej, wygodniej i osiągać przy tym swoje cele. Akcesoria HTC są właśnie dla nich – dla ludzi nowoczesnych, którzy pragną korzystać z udogodnień. Mobilność dzisiaj jest na wagę złota, a nasza oferta pozwala zaspokoić wszelkie oczekiwania w tej materii.
Zachęcamy już dziś do śledzenia naszej propozycji na stronie internetowej. Z uwagi na dużą różnorodność produktów, każdy może znaleźć coś na miarę swoich oczekiwań. Akcesoria HTC to nowoczesne rozwiązania znacznie ułatwiające życie.

inne akcesoria  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 5,99 zł W magazynie

  Podkładka antypoślizgowa do samochodu na telefon lub inne akcesoria. Wykonana z wysokiej jakości silikonu. Bezinwazyjny montaż

  5,99 zł
  W magazynie
 • 24,99 zł W magazynie

  Uchwyt samochodowy na szybę marki Blue Star Kompatybilny z większością urządzeń (zakres zacisku 5,5-10cm) Bardzo mocna przyssawka o średnicy 7cm Obrotowa głowica 360 stopni Płynna regulacja zacisku (wbudowany przycisk zwalniający), dwa poziomy regulacji Materiał zapobiegający zarysowaniu urządzenia. Oryginalne pudełko.

  24,99 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie

  Kabel USB-C Type C 3.1 długość 1m USB do USB-C kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w złącze USB-C ładowanie i synchronizacja danych standard 3.1 współpracuje z transferem USB 3.0

  10,00 zł
  W magazynie
 • 18,99 zł W magazynie

  Magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej.  Uchwyt o nowoczesnym designie pozwala ustawić urządzenie pod dowolnym kątem. Niewielkie rozmiary uchwytu sprawiają, ze zajmuje bardzo mało miejsca i nie ogranicza dostępu do przycisków, złącza ładowarki i słuchawek. Zestaw zawiera metalową pły

  18,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE