Akcesoria Xiaomi

Akcesoria Xiaomi to wysokiej klasy produkty, które ułatwiają życie. Przykładem może być chociażby uniwersalny uchwyt samochodowy na szybę. Jest to niezwykle funkcjonalny produkt, a przy tym kompatybilny z większością telefonów, gdyż zakres zacisku wynosi od 5,5 do 10 centymetrów. Uchwyt ten można z powodzeniem stosować w każdym samochodzie, a ze względu na bardzo mocną przyssawkę, która ma średnicę aż 7 centymetrów, mocno trzyma się szyby. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest bez wątpienia obrotowa głowica, dzięki której można ustawić telefon pod odpowiednim kątem.
Akcesoria Xiaomi dostępne w naszej ofercie to także szeroki wybór uchwytów magnetycznych, które są dostępne w różnych kolorach. Są to najwyższej jakości produkty wyposażone w bardzo mocny magnes. Jest on na tyle silny, że można w takim uchwycie zamocować nie tylko smartfona, ale również i nawigację. Jeśli nie chcemy montować uchwytu na szybie, warto zdecydować się na uchwyt magnetyczny, który przymocujemy tak naprawdę w dowolnym miejscu w samochodzie, co znacznie upraszcza korzystanie z urządzeń, jakie mocujemy do uchwytu. Produkt ten jest więc niezwykle wygodny w użytkowaniu z racji tego, że można go ustawić w dowolnej pozycji, a przy tym bardzo dobrze się prezentuje.
W naszej ofercie akcesoria Xiaomi to bogaty zestaw potrzebnych produktów. Nie mogło wśród nich zabraknąć wysokiej jakości kabli USB-C 3.1. Za pomocą tych przewodów można bardzo szybko naładować telefon, jak również dokonać transferu danych, więc takie kable są wręcz niezbędne w codziennym użytkowaniu telefonu. Wybierając takie kable z naszej oferty, mają Państwo pewność, że są one trwałe, a do tego bardzo dobrze wyglądają pod względem wizualnym. Proponujemy także takie akcesoria Xiaomi jak podkładka antypoślizgowa do telefonu, która unieruchamia urządzenie podczas jazdy.

inne akcesoria Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE