Etui Motorola

Niepowtarzalne etui Motorola, które zapewni telefonom oryginalny wygląd. Ponadto, telefon zyskuje pancerną ochronę, która rzetelnie zabezpieczy go przed niepożądanymi urazami. Te wyjątkowe futerały nadają telefonom modernistyczny design. Występują w bogatej gamie kolorystycznej. Każdy może znaleźć coś na miarę swoich potrzeb. Są idealne dla mężczyzn, kobiet a także dla dzieci. Dzięki trwałości materiałów, z których zostały wyprodukowane można je długotrwale użytkować. 
Pokrowce Motorola zostały tak zaprojektowane, aby nie utrudniać użytkowania telefonu. Dzięki temu są bardzo funkcjonalne. Są przystosowane do wszystkich opcji telefonu i można mieć łatwy dostęp do portu ładowania oraz do innych przycisków i wejść. Etui Motorola stanowią integralną całość z telefonem. Czynią go oryginalnym, ozdabiają i chronią przed uszkodzeniami. Sprawiają, że telefon nie ulega ścieraniu lub zarysowaniu, co dzieje się bardzo często, np.: gdy jest noszony razem z innymi przedmiotami w torebce.
Pokrowce Motorola składają się z dwóch nakładek – gumowej i plastikowej. Wzmacnia to znacząco funkcję ochronną. Tego typu futerały są na tyle skuteczne, że codzienne użytkowanie nie zmienia ich pierwotnego wyglądu. Przez długi czas cieszą oko swoim ciekawym i atrakcyjnym designem.
Nowatorskim rozwiązaniem w etui Motorola jest występowanie nóżki, która umożliwia oglądanie filmów. To naprawdę praktyczne podejście, które zmienia spojrzenie na funkcje, jakie zapewniają futerały do telefonów. Niewiele akcesoriów telefonicznych może się pochwalić taką pomysłowością. Pokrowce Motorola mają na celu całkowicie zadowalać odbiorców. Stają się coraz bardziej popularne i chętnie wybierane przez użytkowników telefonów komórkowych.

etui, futerały, pokrowce  Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE