Akcesoria LG

Jeśli oprócz telefonów interesują Państwa akcesoria LG, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Wśród niezbędnych dodatków nie mogło zabraknąć kabli, dzięki którym można szybko i skutecznie naładować swój telefon. Te, które my proponujemy, to najwyższej jakości kable USB-C 3.1, które oprócz ładowania mogą również służyć do przesyłania takich danych, jak zdjęcia, filmiki, muzyka, bądź pliki tekstowe. Kable te cechują się trwałością, a przy tym są estetycznie wykonane, z materiałów, które pozostają przyjemne w dotyku.
Akcesoria LG to również antypoślizgowe podkładki do samochodu. Można na nich z powodzeniem położyć telefon, bądź inne przedmioty i mieć pewność, że się nie zsuną podczas jazdy, bądź też podczas gwałtownego hamowania. Podkładki te są wykonane z silikonu najwyższej jakości, a ich niewątpliwą zaletą jest to, że montaż jest całkowicie bezinwazyjny. Podkładka nie zostawia żadnych plam, czy przebarwień.
Przedstawiamy Państwu także akcesoria LG w postaci uchwytów samochodowych, które służą do podtrzymywania telefonów, a niekiedy też i nawigacji. Wszystko zależy od tego, na jaki model uchwytu się Państwo zdecydują, czy będzie to uniwersalny uchwyt, który mocuje się do kratki nawiewowej, czy może wybiorą Państwo uchwyt magnetyczny, czy raczej taki, który można przymocować do szyby.
Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem może być uchwyt magnetyczny. Tego rodzaju akcesoria LG umożliwiają ustawienie telefonu w każdej pozycji z racji tego, że obraca się o trzysta sześćdziesiąt stopni. Można do niego bardzo szybko zamocować tak telefon, jak i nawigację, a sam uchwyt możemy zamontować w dowolnym miejscu w samochodzie, dlatego są z niego zadowoleni tak kierowcy, jak i pasażerowie.

inne akcesoria Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE