folie, szkła hartowane na LCD

Filtr produktów

Włączone filtry:
Kategorie
Producent

Informacja

Szkła hartowane na LCD ZTE

Szkła hartowane na LCD ZTE to akcesoria, które w skuteczny sposób zabezpieczą ekran twojego telefonu. Folie ZTE zyskały zaufanie użytkowników za sprawą swojej wytrzymałości i odporności. W naszym sklepie znajdziesz szkło hartowane ZTE poliwęglanowe, które nie tylko zapobiegnie zarysowaniom czy stłuczeniom, ale też po zastosowaniu jest niemal niewidoczne na dowolnym ekranie. Zapewnienie skutecznej ochrony dla urządzenia przed zadrapaniom oraz innym uszkodzeniom sprawi, że twoje urządzenie mobilne pozostanie dłużej w idealnym stanie.
Dostępne w naszym asortymencie szkła hartowane na LCD ZTE oraz folie ZTE zawierają wysokie parametry wytrzymałościowe 9H w skali Mohsa oraz powłokę oleofobową i hydrofobową. Kupując u nas otrzymasz w cenie kompletny zestaw, w którego skład należy zaliczyć: szkło hartowane, ściereczkę z mikrofibry oraz odłuszczającą nasączoną alkoholem, a także pochłaniacz kurzu. Wszystko zapakowane w eleganckim, plastikowym opakowaniu. Szkła hartowane na LCD ZTE są całkowicie przezroczyste, odporne na ciekłe substancje oraz w żaden sposób nie wpływają na komfort użytkowania twojego urządzenia.

Folie ZTE

Folie ZTE przy prawidłowym założeniu gwarantują idealne odwzorowanie wyświetlanego obrazu, przez długi czas będą ci służyć, nie rolując się na brzegach, ani też nie odklejając się. Zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz zarówno szkła hartowane na LCD ZTE i folie ZTE dostosowane do wielu modeli producentów telefonów. Oferowane przez nas produkty są łatwe w aplikacji, cienkie i sztywne oraz posiadają wysoką skuteczność ochrony podczas upadku telefonów. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Zminimalizuj ryzyko powstania trwałych uszkodzeń swojego telefonu, skorzystaj z naszego szerokiego asortymentu.

folie, szkła hartowane na LCD  Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 12,99 zł W magazynie

    Najwyższej jakości szkło hartowane do telefonu ZTE Blade A452. Wysokie parametry wytrzymałościowe. W cenie kompletny zestaw: - szkło hartowane - ściereczka odtłuszczająca nasączona alkoholem - ściereczka z mikrofibry - pochłaniacz kurzu - eleganckie plastikowe opakowanie.

    12,99 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE