Ładowarki Xiaomi

Ładowarki Xiaomi, które oferujemy, to produkty wysokiej jakości, niezawodne, trwałe i wykonane z najlepszych materiałów. W pierwszej kolejności warto wspomnieć o biurowych ładowarkach Xiaomi. W zestawie znajduje się stacja dokująca, a także kabel Micro USB. Te ładowarki Xiaomi idealnie pasują do wszystkich smartfonów, które są wyposażone w złącze Micro USB. Jeśli chcemy naładować większość telefonów jedną ładowarką, warto zdecydować się właśnie na tę – dzięki niej bez problemu naładujemy telefon Samsung Z serii Galaxy S J A, Huawei, Sony, Lenovo, Xiaomi i wiele innych. Jednak na tym nie koniec – wybierając te ładowarki Xiaomi, będziemy mogli podładować także inne urządzenia, które mają wejście Micro USB. Jednak warto pozostać przy telefonach – z tą ładowarką będziemy mogli jednocześnie ładować baterię i korzystać ze smartfona, w tym przeglądać filmy na You Tube. 

Bardzo pomocne mogą być też ładowarki Xiaomi w postaci przejściówek. Na uwagę zasługuję te adaptery Micro USB do USB-C 3.1 typ C. Zamiast kupować nową ładowarkę, warto zaopatrzyć się właśnie w taką tańszą, ale wysokiej jakości przejściówkę, która doskonale sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Można za jej pomocą naładować praktycznie każdy telefon, czy inne urządzenie, które jest wyposażone w wejście USB-C. Za pomocą tej ładowarki Xiaomi można z powodzeniem synchronizować dane.
Mamy również w swojej ofercie ładowarki Xiaomi w postaci uniwersalnego kabla Micro USB. Jest on kompatybilny z ładowarkami ściennymi, samochodowymi, a także z innymi urządzeniami, które mają łącze Micro USB. Jest to wielofunkcyjny kabel, który umożliwia nie tylko ładowanie telefonu, ale również synchronizację i przesyłanie danych. Proponujemy także świecący kabel Micro USB typu sznurówka.

ładowarki  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE