Akcesoria Samsung

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości akcesoria Samsung, które ułatwiają codzienne użytkowanie smartfonów, w tym podczas jazdy samochodem. Warto więc zacząć od doskonałego uniwersalnego uchwytu samochodowego. Dzięki niemu możemy zamocować swój smartfon do kratki nawiewowej. Do największych walorów zaliczyć można szerokość, którą regulujemy teleskopowo. W ten sposób takie akcesoria Samsung uda nam się dostosować do konkretnego modelu telefonu. Dodatkowym atutem jest to, że uchwyt ten nie zasłania widoczności podczas jazdy, więc nie rozprasza uwagi.
Można u nas również zamówić takie akcesoria Samsung, jak uniwersalne uchwyty samochodowe, które mocujemy do szyby. Szeroki zakres zacisku sprawia, że uchwyt tego typu jest w pełni kompatybilne z większością smartfonów. Uchwyty te są wyposażone w mocną przyssawkę, której średnica wynosi siedem centymetrów, dlatego też perfekcyjnie trzymają się one szyby. Największym atutem takich uchwytów jest to, że posiadają one głowicę, która obraca się o trzysta sześćdziesiąt stopni, co pozwala nam idealnie ustawić smartfon w takiej pozycji, w jakiej będzie nam najbardziej wygodnie z niego korzystać podczas jazdy.
Pozostając przy uchwytach, warto zwrócić uwagę na te magnetyczne, które są wyposażone w bardzo mocny magnes – dzięki niemu można z powodzeniem zamocować w uchwycie tak telefon, jak i nawigację. Wybierając takie akcesoria Samsung, możemy zamocować uchwyt gdzie tylko będziemy chcieli i ustawić telefon tak, by było nam jak najwygodniej z niego korzystać. Inne akcesoria Samsung, które są dostępne w naszej ofercie, to wodoszczelna podkładka antypoślizgowa, a także kabel USB-C Type C 3.1, który jest kompatybilny z każdym urządzeniem wyposażonym w złącze USB-C.

inne akcesoria Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE