Szkła hartowane na LCD HTC

Szkła hartowane na LCD HTC są idealnym rozwiązaniem zabezpieczającym telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi. Znacznie wzmacniają wyświetlacz telefonu, zapobiegają przed zarysowaniem i pęknięciem. Uszkodzenie wyświetlacza jest najczęstszą przyczyną poważnej usterki oprogramowania, która może doprowadzić do utraty danych zapisanych na urządzeniu. Dlatego warto chronić telefon przed takim negatywnym w skutkach zdarzeniem. Pamiętajmy o tym, ponieważ telefon wcale nie jest małym wydatkiem, a bardzo łatwo można doprowadzić do jego usterki.
Oferujemy wysokiej jakości szkło hartowane HTC, które pasuje do każdego telefonu. Jest niewidoczne, pokrywa szybkę wyświetlacza zabezpieczając przed czynnikami zewnętrznymi. Podczas upadku czy innego uszkodzenia, szkło hartowane HTC nawet jeśli ulegnie pęknięciu, zabezpiecza wyświetlacz przed zniszczeniem oraz przed zanieczyszczeniem. Montaż szkła nie jest skomplikowany. Można wykonać tą czynność samodzielnie. Usunięte z telefonu szkło nie pozostawia śladów na wyświetlaczu.
Innym rodzajem zabezpieczenia telefonu komórkowego są folie. Idealnie przyklejają się do wyświetlacza i są niewidoczne. Folie można dopasować do każdego modelu telefonu. Zaletą folii jest bez wątpienia łatwość w aplikacji oraz w usuwaniu folii. Po zdjęciu nie pozostawia żadnych śladów na wyświetlaczu telefonicznym.
Szkła hartowane LCD HTC oraz folie, które oferujemy stanowią ochronę dla telefonów komórkowych, które zapobiegają poważnym i trwałym uszkodzeniom telefonu. Ponadto, zarówno szkło hartowane, jak i folie nie wpływają na jakość widoczności obrazu. Niewielkim kosztem można zapobiegać usterkom, które kosztują znacznie więcej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

folie, szkła hartowane na LCD  W tej kategorii nie ma produktów.

iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE