Ładowarki Sony Xperia

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą: przedstawiamy eleganckie i długowieczne ładowarki Sony Xperia. Wśród nich warto wyróżnić mini ładowarkę samochodową. Jest to ładowarka, która nie potrzebuje żadnego okablowania, by działać, co znacznie ułatwia korzystanie z niej. Tego typu ładowarki Sony Xperia są adapterami do gniazda zapalniczki i można je zamówić w przeróżnych kolorach, chociaż najczęściej kolory wysyłamy losowo.
Ładowarki Sony Xperia to również inne ciekawe modele, jak na przykład adaptery ścienne, które mają tę zaletę, że są kompatybilne ze wszelkimi kablami. Ponadto tego typu ładowarki idealnie pasują zarówno do telefonów z systemem android, jak i z systemem Windows, czy iOS. Jest to więc niezawodne urządzenie, które sprawdza się w każdej sytuacji. Wśród tego typu urządzeń są również dostępne ładowarki Sony Xperia USB do USB-C 3.1 Typ C. Są to adaptery, dzięki którym będziemy mogli podłączyć praktycznie każdy telefon, czy inne urządzenie wyposażone w złącze Micro USB do urządzeń ze standardem USB-C.
Wśród ładowarek warto też wspomnieć o tych, które mają postać uniwersalnego kabla. Takie ładowarki Sony Xperia są w pełni kompatybilne z ładowarkami ściennymi, samochodowymi, a nawet z różnymi urządzeniami, jeśli te mają łącze Micro USB. Za pomocą takiego kabla można nie tylko podładować telefon, czy inne urządzenie, ale również zadbać o synchronizację danych, czy zdecydować się na przesyłanie danych.
W naszej ofercie znajdują się również biurowe ładowarki Sony Xperia dostępne w kolorze białym lub czarnym. W zestawie znajduje się stacja dokująca, która jest kompatybilna z telefonami z wejściem Micro USB, a także kabel Micro USB. Ładowarki te pasują nie tylko do telefonów Sony Xperia, ale praktycznie do większości innych modeli.

ładowarki  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE