Akcesoria Sony Xperia

Akcesoria Sony Xperia, które mamy w swojej ofercie, to szeroki wachlarz produktów, wśród których znajdują się przeróżne uchwyty samochodowe. Proponujemy Państwu uchwyty, które mocuje się do kratki nawiewowej. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdyż można jednocześnie korzystać z telefonu i prowadzić samochód, a uchwyt ten nie zasłania widoczności. Ze względu na to, że uchwyt ten jest regulowany teleskopowo, można bardzo łatwo zamocować w nim telefon w taki sposób, by go nie porysować.
Wybierając nasze akcesoria Sony Xperia, warto również zwrócić uwagę na uchwyty, które mocuje się na szybę w samochodzie. Takie uniwersalne uchwyty są kompatybilne praktycznie z każdym rodzajem telefonu, a to głównie za sprawą zakresu zacisku – takie uchwyty mogą bowiem objąć telefony o szerokości od 5,5 cm do 10 cm. Można więc nawet z powodzeniem ustawić telefon tak w poziomie, jak i w pionie, co znacznie ułatwia korzystanie z niego podczas jazdy. Do tego jeszcze warto wspomnieć o obrotowej głowicy, którą można obrócić o trzysta sześćdziesiąt stopni.
Akcesoria Sony Xperia to także uchwyty magnetyczne, które są dostępne w różnych kolorach. Ich największą zaletą jest to, że można je przyczepić w dowolnym miejscu w samochodzie. Natomiast ze względu na bardzo silny magnes, można na nim z powodzeniem zamocować nie tylko telefon, ale też i nawigację. W dodatku urządzenie będziemy mogli ustawić w każdej pozycji, co ułatwia korzystanie z telefonu, bądź nawigacji podczas jazdy.
Jednak akcesoria Sony Xperia to nie tylko uchwyty, ale również i kable typu USB-C 3.1, za pomocą których można zarówno naładować telefon, jak i przesłać dane. W naszej ofercie są również dostępne wodoszczelne podkładki antypoślizgowe, które doskonale sprawdzają się w samochodzie.

inne akcesoria  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 5,99 zł W magazynie

  Podkładka antypoślizgowa do samochodu na telefon lub inne akcesoria. Wykonana z wysokiej jakości silikonu. Bezinwazyjny montaż

  5,99 zł
  W magazynie
 • 24,99 zł W magazynie

  Uchwyt samochodowy na szybę marki Blue Star Kompatybilny z większością urządzeń (zakres zacisku 5,5-10cm) Bardzo mocna przyssawka o średnicy 7cm Obrotowa głowica 360 stopni Płynna regulacja zacisku (wbudowany przycisk zwalniający), dwa poziomy regulacji Materiał zapobiegający zarysowaniu urządzenia. Oryginalne pudełko.

  24,99 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie

  Kabel USB-C Type C 3.1 długość 1m USB do USB-C kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w złącze USB-C ładowanie i synchronizacja danych standard 3.1 współpracuje z transferem USB 3.0

  10,00 zł
  W magazynie
 • 18,99 zł W magazynie

  Magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej.  Uchwyt o nowoczesnym designie pozwala ustawić urządzenie pod dowolnym kątem. Niewielkie rozmiary uchwytu sprawiają, ze zajmuje bardzo mało miejsca i nie ogranicza dostępu do przycisków, złącza ładowarki i słuchawek. Zestaw zawiera metalową pły

  18,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE