Akcesoria Sony Xperia

Akcesoria Sony Xperia, które mamy w swojej ofercie, to szeroki wachlarz produktów, wśród których znajdują się przeróżne uchwyty samochodowe. Proponujemy Państwu uchwyty, które mocuje się do kratki nawiewowej. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdyż można jednocześnie korzystać z telefonu i prowadzić samochód, a uchwyt ten nie zasłania widoczności. Ze względu na to, że uchwyt ten jest regulowany teleskopowo, można bardzo łatwo zamocować w nim telefon w taki sposób, by go nie porysować.
Wybierając nasze akcesoria Sony Xperia, warto również zwrócić uwagę na uchwyty, które mocuje się na szybę w samochodzie. Takie uniwersalne uchwyty są kompatybilne praktycznie z każdym rodzajem telefonu, a to głównie za sprawą zakresu zacisku – takie uchwyty mogą bowiem objąć telefony o szerokości od 5,5 cm do 10 cm. Można więc nawet z powodzeniem ustawić telefon tak w poziomie, jak i w pionie, co znacznie ułatwia korzystanie z niego podczas jazdy. Do tego jeszcze warto wspomnieć o obrotowej głowicy, którą można obrócić o trzysta sześćdziesiąt stopni.
Akcesoria Sony Xperia to także uchwyty magnetyczne, które są dostępne w różnych kolorach. Ich największą zaletą jest to, że można je przyczepić w dowolnym miejscu w samochodzie. Natomiast ze względu na bardzo silny magnes, można na nim z powodzeniem zamocować nie tylko telefon, ale też i nawigację. W dodatku urządzenie będziemy mogli ustawić w każdej pozycji, co ułatwia korzystanie z telefonu, bądź nawigacji podczas jazdy.
Jednak akcesoria Sony Xperia to nie tylko uchwyty, ale również i kable typu USB-C 3.1, za pomocą których można zarówno naładować telefon, jak i przesłać dane. W naszej ofercie są również dostępne wodoszczelne podkładki antypoślizgowe, które doskonale sprawdzają się w samochodzie.

inne akcesoria  Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE