Ładowarki HTC

Ładowarki HTC są przystosowane do większości popularnych modeli telefonów. Dzięki nim można ładować telefon w trakcie podróży samochodem. To niezwykle wygodne rozwiązanie szczególnie na dłuższe wyprawy podczas, których telefon lub inne urządzenie, np.: nawigacja mogą się rozładować. Adapter z wejściem na kabel USB pasuje do gniazdka zapalniczki samochodowej.
W ofercie ładowarki HTC, którą przygotowaliśmy znajdują się też kable USB pasujące do ładowarek w bardzo zróżnicowanej gamie kolorów. Prezentujemy kable tradycyjne – białe lub czarne oraz w innych barwach, a nawet i świecące. Każdy może znaleźć coś zgodnego ze swoim gustem. Ta duża różnorodność pozwoli zaspokoić wszelakie oczekiwania.
Ładowarki HTC, które oferujemy to wysokiej jakości produkty za korzystną cenę. Na stronie internetowej można uzyskać dokładne informacje o parametrach urządzeń, z którym są kompatybilne. Ciekawą propozycją jest stacja dokująca wraz z kablem USB. To bardzo wygodne rozwiązanie, aby jednocześnie ładować telefon i z niego korzystać, np.: oglądając film. Jest to uniwersalne urządzenie pasujące do większości telefonów. Występuje w kolorach – biały lub czarny. Ta stonowana kolorystyka sprawia, że pasują jako wyposażenie do niejednego wnętrza.
Kabel ładowarki HTC można w bardzo ciekawy i prosty sposób zabezpieczyć. Oferujemy różnorodne wzory klipsów, które zakłada się na kabel w celu zabezpieczenia go przed uszkodzeniem. Klipsy są bardzo oryginalne, zawierają wizerunki zwierzątek i różnych innych symboli. Klips jest niewielkim wydatkiem a ciekawym atrybutem, który pozwalana szybkie zidentyfikowanie swojej ładowarki HTC i zapewnienie jej dłuższej żywotności podczas użytkowania. Rodzaje kabli i klipsów można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

ładowarki  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE