Szkła hartowane na LCD Huawei

Szkła hartowane na lcd Huawei to nieodzowny element chroniący telefon przed uszkodzeniem, czy zalaniem. Szkła hartowane na lcd Huawei dzięki specjalnej powłoce oleofobowej zabezpieczają telefon również przed innymi zagrożeniami, takimi jak kurz, czy tłuste zabrudzenia, które utrudniają korzystanie ze smartfona. Szkła hartowane na lcd Huawei jest również zabezpieczone specjalną hydrofobową powłoką. Ta z kolei sprawia, że po zetknięciu z wodą, szkło pozostaje suche.
Szkło hartowane Huawei jest dostępne w wersji standardowej, jak również w nowszej, która pokrywa cały ekran telefonu Huawei. Nowoczesne szkło hartowane Huawei ma fibrowe brzegi. Krawędzie są zaokrąglone laserowo, dzięki czemu całe szkło jest mniej podatne na pęknięcia. Ponadto są one wykonane z elastycznego poliwęglanu, co sprawia, że użytkowanie telefonu jest bardziej komfortowe. Szkło hartowane Huawei spełnia również oczekiwania pod względem wytrzymałościowym. Szkło hartowane Huawei wykazuje bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe – na poziomie 9H. Dodatkowym atutem jest bez wątpienia to, że szkło hartowane Huawei jest niezwykle cienkie, gdyż jego grubość nie przekracza 0,3 mm. To powoduje, że korzystanie z telefonu staje się jeszcze bardziej pewne, tym bardziej, że szkło nie zmienia parametrów ekranu.
Z kolei folie Huawei to doskonały wybór, jeśli zależy nam na tym, by odpowiednio zabezpieczyć swój telefon zarówno od strony panelu, jak i z tyłu obudowy. Warto wspomnieć o tym, że folie Huawei nie pogarszają jakości obrazu i są na tyle cienkie, że praktycznie nie czuje się pod palcami ich obecności. Folie Huawei nie pogarszają też czułości ekranu dotykowego. Wybierając folie Huawei, można je z powodzeniem i bez problemu założyć samemu.

folie, szkła hartowane na LCD  Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 35 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE