Akcesoria ZTE

W tej kategorii znajdziesz wszelkiego rodzaju akcesoria ZTE, które rozszerzą możliwości użytkowania twojego telefonu. Pomogą ci dostosować twoje urządzenie do konkretnych potrzeb. Nasza oferta to szeroki wachlarz produktów o najwyższej jakości zapewniające komfortowe i długotrwałe działanie. Akcesoria ZTE to mobilne gadżety o praktycznym zastosowaniu. Stale powiększany przez nas asortyment to w głównej mierze uchwyty samochodowe na szybę, magnetyczne, a także maty podkładki antypoślizgowe do samochodu na smartphone.
Nasze akcesoria ZTE są kompatybilne z większością urządzeń oraz łatwe w montażu. W przypadku uchwytów samochodowych należy zwrócić uwagę na bardzo mocne przyssawki, które zapewnią odpowiednią stabilizację. Dodatkowo płynna regulacja zacisku oraz możliwość ustawienia odpowiedniego jego poziomu, co nie wpłynie w żaden sposób na zamontowane w nim urządzenie. Każdy z produktów pokryty jest materiałem, który zapobiegnie zarysowaniu twojego telefonu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości magnetyczne uchwyty samochodowe, zarówno do telefonu jak i nawigacji. W ten sposób urządzenie zamontujesz gdzie tylko zechcesz. Akcesoria ZTE charakteryzują się użyciem najwyższej jakości materiałów oraz eleganckim wykonaniem.
Zachęcamy cię do skorzystania z naszej oferty, w której z pewnością znajdziesz akcesoria ZTE dla siebie. Uchwyty do telefonu, podkładki antypoślizgowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdego samochodu. Skorzystanie z oferowanych przez nas produktów to zapewnienie bezpieczeństwa transportu naszego smartphone. Akcesoria ZTE utrzymują oraz dają pewność, że nie dojdzie do trwałego uszkodzenia mechanicznego telefonu w trakcie jazdy. Po dokonaniu zakupów u nas nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim urządzeniem nawet na chwilę.

inne akcesoria  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 5,99 zł W magazynie

  Podkładka antypoślizgowa do samochodu na telefon lub inne akcesoria. Wykonana z wysokiej jakości silikonu. Bezinwazyjny montaż

  5,99 zł
  W magazynie
 • 24,99 zł W magazynie

  Uchwyt samochodowy na szybę marki Blue Star Kompatybilny z większością urządzeń (zakres zacisku 5,5-10cm) Bardzo mocna przyssawka o średnicy 7cm Obrotowa głowica 360 stopni Płynna regulacja zacisku (wbudowany przycisk zwalniający), dwa poziomy regulacji Materiał zapobiegający zarysowaniu urządzenia. Oryginalne pudełko.

  24,99 zł
  W magazynie
 • 18,99 zł W magazynie

  Magnetyczny uchwyt samochodowy montowany do kratki wentylacyjnej.  Uchwyt o nowoczesnym designie pozwala ustawić urządzenie pod dowolnym kątem. Niewielkie rozmiary uchwytu sprawiają, ze zajmuje bardzo mało miejsca i nie ogranicza dostępu do przycisków, złącza ładowarki i słuchawek. Zestaw zawiera metalową pły

  18,99 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE