Sklep nafona.pl powstał w 2014 roku jako odpowiedź na prężnie rozwijający się rynek smartfonów. Lata intensywnej działalności pozwoliły nam bardzo rozwinąć rynek akcesoriów na telefon w kraju. Na dzień dzisiejszy obsługujemy tysiące zamówień miesięcznie i możemy powiedzieć, że jesteśmy marką rozpoznawalną na rynku. Aktualnie oferujemy etui na telefon i inne akcesoria do większości smartfonów.

Znajdziecie u nas wyłącznie najwyższej jakości, trwałe i funkcjonalne etui do telefonu. W ofercie naszego sklepu znajdują się również ładowarki sieciowe, samochodowe, najwyższej jakości kable m.in. renomowanej marki Baseus oraz uchwyty, przejściówki i inne. 

Case na telefon to teraz nie tylko ochrona, ale też coś co ma cię wyróżniać z tłumu. Właśnie dlatego staramy się aby nasza oferta na kejsy była bardzo atrakcyjna.

Oferujemy m.in. etui

  • typu ring holder z funkcjonalnym uchwytem kompatybilnym z magnetycznymi uchwytami samochodowymi, pełniące również funkcję podstawki

  • pancerne ring holder z funkcjami jak wyżej

  • wykonane ze szkła w wielu fantastycznych kolorach

  • futerały ze śmiesznymi nadrukami

  • dobre i sprawdzone Karbon Case

  • i wiele innych

Wszystko to dostępne na większość telefonów jak: Samsung iPhone Huawei Oppo Xiaomi Realme LG Motorola i pozostałe. 

Dla naszych klientów udostępniamy prostą i szybka płatność online za pośrednictwem PayU, płatność przy odbiorze i oczywiście możliwość przelewu zwykłego. 

Wasze zamówienia są wysyłane zawsze i bezwzględnie w ciagu 24h.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.


iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE