Szkła hartowane na LCD iPhone

Szkła hartowane na lcd iPhone to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdza się w każdych warunkach. Szkła hartowane na lcd iPhone są pokryte specjalną powłoką oleofobową, dzięki której stają się jeszcze bardziej odporne na zanieczyszczenia, w tym na tłuszcz i kurz. Szkła hartowane na lcd iPhone są również pokryte powłoką hydrofobową, a więc innowacyjną ochronną warstwą, która sprawia, że szkła hartowane na lcd iPhone pozostają suche po zetknięciu z wodą, bądź z innymi płynami.
Szkło hartowane iPhone pokrywa cały ekran telefonu, zapewniając mu doskonałą ochronę przez cały czas. Ze względu na to, że najczęściej krawędzie są tym miejscem, które jest najbardziej narażone na pęknięcia, zostały wykonane z elastycznego poliwęglanu, by w ten sposób zwiększyć trwałość szkła. Ponadto krawędzie zostały zaokrąglone, by użytkowanie telefonu było jeszcze bardziej wygodne i intuicyjne. Szkło hartowane iPhone spełnia również oczekiwania pod kątem wytrzymałościowym. Szkło hartowane iPhone wykazuje bowiem bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe 9H. Warto dodać, że szkło hartowane iPhone jest grube tylko na niecałe 0,3 mm, więc praktycznie nie czuje się go podczas użytkowania telefonu, tym bardziej, że w żaden sposób nie zmienia ono parametrów ekranu.
Dodatkowym zabezpieczeniem są specjalne folie iPhone, które chronią zarówno przedni panel, jak i tył obudowy. Wybierając folie iPhone, można bez trudu korzystać z telefonu, gdyż nie pogarszają one w żaden sposób jakości obrazu, czy czułości ekranu dotykowego. Folie iPhone bardzo łatwo można założyć samemu bez konieczności udawania się do punktu. Folie iPhone doskonale zabezpieczają telefon przed zarysowaniami, dlatego też warto się na nie zdecydować.

folie, szkła hartowane na LCD  Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 38 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE