Ładowarki LG

Jeśli chcą Państwo wybrać najlepsze ładowarki LG, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy Państwu zaproponować chociażby ładowarki biurowe, które będą pasować praktycznie do większości modelów telefonów. W zestawi znajduje się stacja dokująca wraz z kablem Micro USB. Ładowarki te odznaczają się doskonałą kompatybilnością, a także są wykonane z materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na ich niezawodność i trwałość.
Ładowarki LG mogą mieć również postać kabla typu sznurówka. Są to bardzo wygodne w użyciu ładowarki wyposażone w złącze Micro USB, a przy tym cechujące się niezwykłą odpornością na zniszczenia, gdyż przewody są oplecione nylonem. Dodatkowym autem tych ładowarek LG jest to, że ich końcówki świecą podczas ładowania.
Ładowarki LG to także uniwersalne kable, które można bez problemu podłączyć do ładowarek ściennych, samochodowych, czy do urządzeń posiadających wejście Micro USB. Za pomocą uniwersalnych kabli można nie tylko podładować telefon, czy inne urządzenie, ale również zsynchronizować dane, czy przesłać zdjęcia, filmy, bądź muzykę.
Nasze ładowarki LG można zintegrować z każdym urządzeniem, jak na przykład adaptery ścienne do ładowarek. Są one kompatybilne z każdym rodzajem kabla i idealnie pasują do telefonów z różnymi systemami, takimi jak Windows, android, czy iOS. W naszej ofercie znajdują się ponadto adaptery Micro USB do USB-C 3.1 Typ C – dzięki nim będą Państwo mogli z łatwością podłączyć każde urządzenie ze złączem Micro USB do telefonów i innego sprzętu wyposażonego w wejście USB-C. Adaptery te obsługują interfejs Super Speed USB 3.1 i można za ich pomocą zsynchronizować dane. Oprócz wspomnianych ładowarek proponujemy też rozwiązanie bez kabla, a więc samochodowe ładowarki LG w wersji mini.

ładowarki  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE