Akcesoria Huawei

Akcesoria Huawei, które prezentujemy w ofercie naszego sklepu, znacznie upraszczają korzystanie z nowoczesnych telefonów. Przykładem może być chociażby uniwersalny uchwyt samochodowy. To właśnie dzięki niemu będziemy mogli zamocować nasz smartfon do kratki nawiewowej, co sprawia, że telefon zawsze będzie w zasięgu dłoni. Dodatkowym atutem jest to, że szerokość uchwytu reguluje się w sposób teleskopowy. W ten sposób bez trudu te akcesoria Huawei będziemy mogli dopasować do swojego modelu telefonu, co zajmie nam tylko chwilę. Ten uchwyt można nazwać inteligentnym i bezpiecznym, ponieważ w żaden sposób nie zasłania widoczności.
Inne akcesoria Huawei, które są dostępne w naszym sklepie nafona.pl to uniwersalne uchwyty samochodowe, które przyczepia się do szyby. Atutem tego uchwytu jest bez wątpienia szeroki zakres zacisku. To właśnie dzięki niemu bez trudu uda nam się umieścić w takim uchwycie praktycznie każdy telefon. Produkt ten jest także wyposażony w mocną przyssawkę o średnicy siedmiu centymetrów, co sprawia, że uchwyt ten solidnie trzyma się szyby. Nie można też nie wspomnieć o głowicy, która w tych uchwytach obraca się o 360 stopni. W ten sposób bez trudu uda nam się ustawić swój telefon w dogodnej dla nas pozycji.
Na uwagę zasługują również takie akcesoria Huawei, jak magnetyczne uchwyty samochodowe. Wyposażone w mocny magnes, pozwalają na to, by zamocować w nich nie tylko nasz ukochany smartfon, ale również i nawigację. Niewątpliwą zaletą jest to, że te akcesoria Huawei możemy zamocować w dowolnym miejscu w samochodzie. Uchwyt pozwala nam również na to, byśmy ustawili telefon w najbardziej wygodnej dla nas pozycji. Inne akcesoria Huawei, które oferujemy, to mata podkładka antypoślizgowa, jak również kabel USB-C Type C 3.1.

inne akcesoria Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE