Ładowarki Lenovo

Ładowarki Lenovo, które są w naszej ofercie, to najlepsze produkty na rynku – sprawdzone i niezawodne. Wśród nich znajdują się uniwersalne kable Micro USB. Są uniwersalne, ponieważ można je bez problemu zintegrować z ładowarkami ściennymi, samochodowymi, czy nawet z innymi urządzeniami, jeśli tylko posiadają one wejście Micro USB. Za pomocą tych kabli mogą Państwo zarówno naładować telefon, jak też zsynchronizować dane, czy przesyłać różne pliki graficzne, wideo, czy pliki muzyczne. Kable te są dostępne w kolorze białym i czarnym.
Innym rodzajem ładowarki Lenovo w postaci przewodu jest ta typu sznurówka. To również uniwersalny kabel wyposażony w złącze Micro USB. Tym różni się od zwykłego kabla, że jest bardziej odporny na zniszczenie ze względu na to, że przewody są oplecione nylonem. W dodatku kabel ten informuje o tym, że telefon się ładuje za pomocą świecących końcówek. Tego typu ładowarki Lenovo są dostępne w bardzo wielu różnych kolorach, dlatego też wierzymy, że znajdą Państwo idealną dla siebie.
Jeśli natomiast interesują Państwa ładowarki Lenovo bez kabla, warto zwrócić uwagę na adapter do gniazda zapalniczki, czyli na mini ładowarkę samochodową. Jest również dostępna w różnych kolorach, z tym że odcień jest wybierany losowo. Innym przykładem genialnego adaptera jest ten ścienny, który pozostaje kompatybilny z każdym rodzajem przewodu. Można go stosować do ładowania telefonów z różnymi systemami operacyjnymi, w tym z systemem Windows, iOS, czy android. Kolejny produkt z naszej oferty to adapter Micro USB do USB-C 3.1 Typ C. Jest to tak zwana przejściówka – za jej pomocą można z powodzeniem podłączyć dowolne urządzenie ze złączem Micro USB do urządzeń z wejściem USB-C.

ładowarki  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE