Ładowarki iPhone

Prezentujemy Państwu najlepsze ładowarki iPhone do wszystkich modeli. Najwyższej jakości zamiennik jest w pełni kompatybilny z urządzeniem, a także gwarantuje bardzo szybkie ładowanie baterii. Tradycyjne ładowarki iPhone są wyposażone w adapter ścienny, a także w kabel ładujący. Warto podkreślić, że ładowarki te są wyjątkowo wytrzymałe, gdyż są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Oprócz tradycyjnych ładowarek proponujemy także kable do iPhone ze złączem Lighting. Ładowarki iPhone typu RING są wyjątkowo wygodne w codziennym użytkowaniu, gdyż przewód nawija się jak spirala do pudełka, dzięki czemu kabel nigdy się nie plącze. Ładowarki te zajmują bardzo mało miejsca, więc można je z powodzeniem nosić w torebce, czy w aktówce. Warto dodać, że te ładowarki sygnalizują, kiedy naładuje się bateria poprzez zmianę koloru. Są dostępne w różnych odcieniach.
W naszej ofercie znajdują się również samochodowe ładowarki iPhone dostępne z kablem, jak i bez (adapter do gniazda zapalniczki). Wybierając tę bezprzewodową, można otrzymać ładowarkę w dowolnym kolorze – odcień jest wybierany losowo. Natomiast samochodowe ładowarki iPhone z przewodem marki Blue Star są dostępne w białym kolorze. Są to wyjątkowe ładowarki, które posiadają zgodność z normami CE i LVD. Ponadto produkt ten ma specjalny układ zabezpieczający, który chroni ładowarkę przed przegrzaniem. Zaletą tych ładowarek jest to, że są wyposażone w przewód o dużym zasięgu ze względu na jego rozciągliwość.
Proponujemy Państwu także biurowe ładowarki iPhone, wyposażone w stację dokującą do smartfonów, dostępne ze złączem Lighting do modeli od iPhone 5 wzwyż (kabel 8pin). Ładowarki te wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, trwałością, a także doskonałą kompatybilnością z telefonem.

ładowarki  Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE