Sposoby dostawy i metody płatności

 

Cały asortyment jaki oferujemy Ci w naszym sklepie jest wykonany z najwyższych jakościowo materiałów. Dbamy o Twoją satysfakcję, oraz o to by nasze produkty uprzyjemniały Ci czas przez długie lata. Twoje zakupy są pod Naszym stałym nadzorem i specjalną opieką, od momentu kliknięcia, aż po dostawę do domu. Troszczymy się by nasze artykuły były zawsze starannie zapakowane, a firmy kurierskie dowiozły produkt w nienaruszonym stanie.

Towar wysyłamy za pośrednictwem InPost oraz Poczty Polskiej

                                

Przesyłki płatne z góry (przedpłata):

InPost Paczkomaty - 13,9 zł

Poczta Polska List polecony ekonomiczny - 7,8 zł

Poczta Polska - List polecony priorytetowy - 9,8 zł

Pocztex - 13,5 zł

Przesyłki wysyłane za pobraniem (płatność przy odbiorze):

Pocztex - 17,8 zł - Płatność za pobraniem

InPost Paczkomaty - 15,9 zł - Płatność za pobraniem

 

 

Metody płatności:

PayU to pakiet narzędzi płatniczych oraz instrumentów bankowych do efektywnej obsługi transakcji. Ta metoda płatności pozwoli Ci szybko i bezpiecznie regulować należności za zakupy w sklepie internetowym NaFona.

Bezpieczeństwo: Wszystkie informacje, które podajesz na stronach serwisu, są szyfrowane, a tym samym chronione przed dostępem i odczytaniem przez osoby niepowołane.

Prostota: W ciągu dosłownie chwili, za pomocą kilku kliknięć, możesz przekazać dowolną kwotę na konto sklepu internetowego. Wybierasz sposób zapłaty dopasowany do Twoich potrzeb.

Szybkość: Najszybciej zapłacisz, jeśli wybierzesz jeden z e-przelewów. Przeniesiemy Cię prosto do Twojego banku, gdzie zlecisz wpłatę on-line. Jeśli wybierzesz pozostałe przelewy, przygotujemy dla Ciebie niezbędne dane i pokażemy jak zapłacić.

 

Płatność przelewem tradycynym na konto

Za zakupy możesz zapłacić tradycyjnym przelewem. Pamiętaj, że wtedy dostawa potrwa trochę dłużej ponieważ musimy poczekać na zaksięgowanie wpłaty na koncie.

 

FIFRA-AKCESORIA Dariusz Mostowski

ul. Goleszowska 15/47

43-300 Bielsko-Biała

  

Numer konta mBank:

27 1140 2004 0000 3102 7636 3595

 

Płatność za pobraniem

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz przy odbiorze przesyłki.

W przypadku zwrotu towarów, kwota zostanie zwrócona przelewem na konto. Numer konta bankowego należy podać na formularzu zwrotnym.


iPhone Samsung huawei Sony LG ZTE